بیمه سینا

بیمه سینا

سال تاسیس 

1382

تعداد شعب

54

تعداد نمایندگان

985

رتبه رضایت‌مندی

یک

پرفروش ترین بیمه ها

بیمه ثالث و بیمه بدنه

تاریخچه بیمه سینا

شرکت بیمه سینا از آبان ماه سال 1382 فعالیت خود را در صنعت بیمه شروع کرده و در تمامی رشته های بیمه ای از قبیل بیمه های زندگی و غیر زندگی در حال فعالیت می باشد. سهامداران اصلی شرکت بیمه سینا عبارتند از: شرکت سرمایه گذاری صنایع ایران، شرکت مادر تخصصی مالی و سرمایه گذاری سینا، بنیاد علوی، شرکت مهندسان مشاوره سازه، شرکت ره نگار خاورمیانه پارسه. در این نوشته نگاه کلی به انواع رشته های در حال فعالیت در شرکت بیمه سینا می پردازیم:


وضعیت بازار و فروش بیمه سینا

بیمه  سینا  در حال حاضر دارای 54 شعبه فعال  و 985 نماینده فعال جنرال و عمر در سراسر کشور می باشد. اگر بخواهیم نگاه کلی نسبت به عملکرد بیمه سینا در دو سال 96 و 97 داشته باشیم ، می توانیم از گزارش سالانه بیمه مرکزی کمک بگیریم. بر اساس جدول زیر که برگرفته از این گزارش بوده  تعداد بیمه نامه های صادر بیمه سینا در دو سال گذشته در همه رشته های بیمه ای قابل مشاهده می باشد و همانطور که می بینید این شرکت در رشته بیمه ثالث بیشترین تعداد بیمه نامه صادر را نسبت به سایر رشته های بیمه ای دارد.

بیمه سینا


شاخه‌های بیمه‌ای فعال در شرکت بیمه سینا

بیمه درمان تکمیلی سینا

در حال حاضر بیمه تکمیلی سینا فقط به صورت بیمه تکمیلی گروهی ارائه می شود و طرح بیمه تکمیلی انفرادی فعلا ارائه نمی شود. میزان حق بیمه و سقف پوشش و تعهدات هر بیمه نامه در هر قرارداد می تواند بر اساس توافق بیمه گذار و شرکت بیمه سینا تعیین می گردد.

بیمه بدنه  سینا

بیمه بدنه سینا بعد از بیمه ثالث ، پرفروش ترین بیمه نامه این شرکت می باشد که پوشش های خود را در دو دسته پوشش های اصلی(تصادف، آتش سوزی، صاعقه، انفجار و سرقت کلی)  و پوشش های اضافی (سرقت در جای قطعات، ایاب و ذهاب، شکست شیشه، نوسانات قیمت، بلایای طبیعی، حذف فرانشیزو …) به بیمه گذاران خود ارائه می نماید. بیمه بدنه برای حوادثی می باشد که اگر حتی خود شما مقصر حادثه بوده باشید نیز می توانید از پوشش های بیمه بدنه تان استفاده کنید.

بیمه ثالث سینا

بیمه ثالث سینا  در دو سال گذشته ، سال های 96  و 97 پرفروش ترین بیمه نامه این شرکت می باشد که تمامی خسارات مالی و جانی که به اشخاص ثالث (یعنی تمام کسانی که در اثر حادثه دچار خسارت مالی یا جانی شده باشند به جز راننده مقصر حادثه)  وارد شود را تحت پوشش قرار می‌دهد.

بیمه آتش سوزی سینا

بیمه های آتش سوزی سینا یکی از رشته‌های بیمه نامه های اموال  این شرکت بیمه می‌باشد. خطرات اصلی تحت پوشش در این بیمه نامه عبارتند از آتش سوزی، صاعقه و انفجار است. خطرات زلزله و آتشفشان، سیل و طغیان آب، ترکیدگی لوله های آب، ضایعات ناشی از ذوب برف و آب باران، ریزش سقف ناشی از سنگینی برف، طوفان و گردباد، رانش زمین، شکست شیشه و … به عنوان خطرات اضافی بیمه آتش سوزی سینا قابل ارائه می‌باشد.

بیمه باربری سینا

بیمه نامه باربری یکی از انواع بیمه نامه هایی می باشد که شرکت بیمه سینا ارائه می کند، انواع بیمه باربری عبارتند از: بیمه باربری وارداتی، بیمه های باربری صادراتی، بیمه های باربری ترانزیت، بیمه های باربری داخلی می باشد.

بیمه مسافرتی سینا

بیمه مسافرتی برای سفر های خارج از کشور پوشش هایی از قبیل جبران هزینه های دندانپزشکی، بستری، پرداخت هزینه تاخیر در تحویل چمدان و گم شدن مدارک و … خدمات خود را با همکاری شرکت های کمک رسان خارجی و … را ارائه می نماید.

بیمه عمر سینا

شرکت بیمه سینا، بیمه زندگی سینا را با عنوان سینابان ارائه می نماید که جامع ترین و به روز ترین طرح بیمه عمر این شرکت می باشد که پوشش های بیمه عمر را در کنار سرمایه گذاری به بیمه گذاران خود ارائه می نماید.

 

بیمه عمر و حوادث گروهی سینا

بیمه نامه عمر و حوادث گروهی معمولا به صورت گروهی ارائه می شود و سازمان ها و شرکت ها این بیمه نامه را برای کارکنان و کارمندان خود ارائه می نمایند.

بیمه مسئولیت سینا

یکی از شرکت هایی که انواع بیمه نامه مسئولیت را در انواع مخنلف به بیمه گذاران خود ارائه می نماید شرکت بیمه سینا می باشد، انواع بیمه مسئولیت سینا عبارتند از :

 • بیمه مسئولیت مدنی کارفرما در قبال کارکنان بیمه سینا
 • بیمه مسئولیت اجرای عملیات ساختمانی در قبال اشخاص ثالث سینا
 • بیمه مسئولیت حرفه ای پزشکان سینا
 • بیمه مسئولیت حرفه ای پیراپزشکان سینا
 • بیمه مسئولیت جامع شهرداری سینا
 • بیمه مسئولیت مدنی ناشی از آتش سوزی سینا
 • بیمه مسئولیت مدنی نگهداری آسانسور سینا
 • بیمه  مسئولیت تابلوهای تبلیغاتی سینا

بیمه مهندسی سینا

در کنار انواع رشته های بیمه ای، شرکت بیمه سینا بیمه مهندسی و انواع بیمه های خاص را به بیمه گذاران خود ارائه می نماید و بیمه گذاران می توانند به راحتی از خدمات انواع بیمه نامه های مهندسی سینا استفاده نمایند.


آدرس دفاتر بیمه سینا

 • تهران-بزرگراه رسالت-نرسیده به میدان آفرقا-ساختمان مرکزی بنیاد مستضعغان
 • خيابان دماوند- نبش خيابان سبلان شمالي پلاک 921
 • خیابان دماوند- تقاطع سبلان پلاک921
 • بزرگراه آزادگان شمال به جنوب – شهرک گلستان – نبش بلوار اميرکبير – پلاک 2
 • خيابان بهشتي – نرسيده به تقاطع وليعصر پلاک 309طبقه اول
 • خیابان کریم خان زند خیایان شهید حسینی روبروی بیمارستان تهران پلاک 57
 • شهرری- بازار بزرگ ری-طبقه همکف-بعد از بانک ملی-پلاک 145
 • تهران- خیابان بهشتی-نرسیده به ولیعصر-پلاک 309
 • خیابان شهید بهشتی نرسیده به میدان ولیعصر (عج) شماره 309

استعلام بیمه سینا

برای استعلام و خرید انواع بیمه نامه شرکت بیمه سینا می توانید درخواست خریدتان را در سامانه بیمه تایم ثبت نمایید و بهترین بیمه نامه را به کمک کارشناسان بیمه تایم خریداری نمایید.

جزییات بیمه های خاورمیانه

بیمه ثالث سینا

بیمه بدنه سینا

بیمه باربری سینا

بیمه  مسافرتی سینا

بیمه عمر سینا

بیمه مسئولیت سینا