بیمه رازی

بیمه رازی

سال تاسیس 

1380

تعداد شعب

44

سهم بازار

1.9%

رتبه رضایت‌مندی

یک

پرفروش ترین بیمه ها

ثالث و بدنه

تاریخچه بیمه رازی

شرکت بیمه رازی از سال 1380 در صنعت بیمه کشور شروع به فعالیت کرده و تقریبا در همه رشته‌های بیمه‌ای اعم از بیمه‌های زندگی و غیر زندگی در حال فعالیت می‌باشد. می‌توان گفت که شرکت بیمه رازی اولین شرکت بیمه خصوصی می‌باشد که در ایران شروع به کار کرده و توانسته در این 19 سال رضایت مشتریان خود را بدست آورد. در ادامه به بررسی این شرکت بیمه و رشته‌های بیمه‌ای فعال در این شرکت می‌پردازیم.

درباره بیمه رازی

  • بیمه رازی اولین بیمه خصوصی در صنعت بیمه ایران می‌باشد.
  • سرمایه در حال حاضر شرکت بیمه رازی بالغ بر 200 میلیارد تومان است.
  • شرکت بیمه رازی،پوشش اتکایی از طریق شرکت‌های – TRUST INTERNATIONAL FAIR POOL – CCR ALGERIA – GIC   را دارد.
  • شرکت بیمه رازی از جمله شرکت‌هایی می‌باشد که واحد خسارت سیار دارند.
  • در 19 سال گذشته  تا کنون حدود ۶۵۰ هزار نفر اشخاص حقیقی و حقوقی از شرکت رازی در رشته‌های مختلف بیمه‌ای خسارت دریافت کرده اند.

وضعیت بازار و فروش بیمه رازی

بیمه رازی در حال حاضر دارای 44 شعبه فعال  و 1.744 نماینده فعال جنرال و عمر در سراسر کشور می‌باشد. اگر بخواهیم نگاه کلی نسبت به عملکرد بیمه رازی در دو سال 96 و 97 داشته باشیم ، می‌توانیم از گزارش سالانه بیمه مرکزی کمک بگیریم. بر اساس جدول زیر تعداد بیمه نامه‌های صادر بیمه رازی در دو سال گذشته در همه رشته‌های بیمه‌ ای قابل مشاهده می‌باشد و همانطور که می‌بینید این شرکت در رشته بیمه بدنه بیشترین تعداد بیمه نامه صادر را نسبت به سایر رشته های بیمه‌ای دارد. می‌توان گفت بیمه بدنه رازی یکی از ارزانترین بیمه‌های بدنه در بین شرکت‌های بیمه می‌باشد.

بیمه رازی


شاخه های بیمه ای فعال در شرکت بیمه رازی

بیمه بدنه رازی

بیمه بدنه رازی پرفروشترین رشته بیمه‌ای در این شرکت بیمه می‌باشد، در حال حاضر بیمه بدنه رازی یکی از ارزانترین بیمه نامه‌ها بوده و با توجه به قیمت، بیمه گذاران زیادی تمایل  دارند که بیمه بدنه شان را ازاین شرکت بیمه تهیه نمایند. این بیمه نامه با پوشش‌های اصلی (تصادف، آتش سوزی، صاعقه، انفجار و سرقت کلی) و پوشش‌های اضافی (سرقت در جای قطعات، ایاب و ذهاب، شکست شیشه، نوسانات قیمت، بلایای طبیعی، حذف فرانشیز و …) خسارات احتمالی که ممکن است برای خودروی شما اتفاق بیافتد و مقصر حادثه خود شما باشید و یا حتی مقصر حادثه شناسایی نشده باشد را جبران می‌نماید.

بیمه ثالث رازی

بعد از بیمه بدنه، بیمه ثالث رازی یکی از پرتعداد ترین رشته‌های بیمه‌ای در شرکت بیمه رازی می‌باشد. شرکت بیمه رازی از جمله شرکت‌هایی می‌باشد که بیمه ثالث را به صورت اقساط به فروش می‌رساند. این بیمه نامه خسارات مالی و خسارت‌های جانی که شامل فوت، نقص عضو، از کارافتادگی دائم یا موقت و نیز هزینه‌های پزشکی است که در اثر حادثه رانندگی ایجاد می‌گردد را تحت پوشش قرار می‌دهد.

بیمه درمان تکمیلی رازی

شرکت بیمه رازی، بیمه تکمیلی را به صورت بیمه تکمیلی گروهی ارائه می‌کند. میزان تعهدات و پوشش‌ها و حق بیمه بر اساس توافق شرکت بیمه و شخص بیمه گذار تعیین می‌شود.

بیمه آتش سوزی رازی

سومین رشته پرفروش در بین رشته‌های بیمه‌ای در شرکت بیمه رازی، بیمه آتش سوزی رازی می‌باشد. در این بیمه نامه اموال و دارائی‌ها در برابر خطر آتش سوزی و خطرات جانبی تحت پوشش قرار می‌گیرند.

بیمه باربری رازی

در بیمه نامه‌های باربری اگر در جریان حمل کالا در اثر وقوع خطرات موضوع بیمه خسارتی به کالاهای در حال حمل وارد شود، زیان وارده توسط شرکت بیمه رازی جبران می‌شود. انواع بیمه‌های باربری که توسط شرکت بیمه رازی ارائه می‌شود عبارتند از  بیمه باربری داخلی، بیمه باربری وارداتی، بیمه باربری صارداتی می‌باشد.

بیمه عمر رازی

یکی از شاخه‌های فعال در شرکت بیمه رازی، بیمه عمر این شرکت می‌باشدکه در سال‌های اخیر با پرداخت سود مشارکت قابل توجه توانسته رضایت بیمه گذاران خود را به دست آورد.

بیمه مسافرتی رازی

در این بیمه نامه تمامی حوادثی که ممکن است در سفر های خارج از کشور برای فرذ بیمه گذار اتفاق بیافتد تحت پوشش قرار گرفته و بیمه گذار می‌تواند از پوشش‌های این بیمه نامه در سفرهای خارج از کشور استفاده نماید.

بیمه مسئولیت رازی

شرکت بیمه رازی در این بیمه نامه با ارائه پوشش‌های مختلف، انواع بیمه‌های مسئولیت را با توجه به نیاز افراد ارائه می‌نماید.

بیمه مهندسی رازی

از جمله رشته‌های بیمه ای که توسط شرکت بیمه رازی ارائه می‌شود، بیمه مهندسی می‌باشد.


آدرس دفاتر بیمه رازی

  • بیمه رازی شعبه آپادانا: تهران، خیابان خرمشهر(آپادانا)، بعد از پمپ بنزین، رو به روی بانک اقتصاد نوین، پلاک ۸۹
  • بیمه رازی شعبه آیت الله کاشانی: تهران، فلکه دوم صادقیه، خیابان آیت‌الله کاشانی، رو به روی شاهین جنوبی، پلاک ۵۱۰ و ۵۱۲
  • بیمه رازی شعبه شرق:  فلکه سوم تهرانپارس، ۱۹۶ غربی، بین عادل و طاهری، پلاک ۴۵
  • بیمه رازی شعبه ملاصدرا: تهران، خیابان ملاصدرا، بین پل کردستان و خیابان شیراز، پلاک ۹۸

سامانه همراز بیمه رازی

سرویس‌های همراز شامل خدمات بیمه‌ای و سایر خدمات ارزش افزوده است که به زنجیره ارزش بیمه رازی خدمت ارائه می‌نماید. مشتریان، شبکه فروش، کارکنان و شرکای تجاری بیمه رازی می‌توانند از سامانه‌های مربوط به خود در سیستم آنلاین شرکت بیمه رازی استفاده نمایند.


خرید بیمه رازی

اگر می‌خواهید هر کدام از انواع بیمه نامه‌های شرکت بیمه رازی را خریداری نمایید ، می‌توانید درخواستتان را در سامانه بیمه تایم ثبت نموده و به کمک مشاوره رایگان بیمه تایم بهترین بیمه نامه در هر رشته بیمه ای را خریداری نمایید.

جزییات بیمه های بیمه رازی

   بیمه بدنه رازی

   بیمه ثالث رازی

   بیمه عمر رازی

   بیمه تکمیلی رازی