بیمه کارآفرین: بررسی بیمه ها و مراکز پرداخت خسارت

سال تاسیس 

1382

تعداد شعب

55

سهم بازار

1%

رتبه رضایت‌مندی

یک

پرفروش ترین بیمه ها

تکمیلی، ثالث و آتش سوزی

تاریخچه بیمه کارآفرین

شرکت بیمه کارآفرین از تاریخ سال 1382 در صنعت بیمه شروع به فعالیت کرده و در زمینه انواع بیمه های زندگی با طرح های ویژه و همچنین بیمه های غیر زندگی در رشته های مختلف از قبیل بیمه خودرو، بیمه مسئولیت، بیمه آتش سوزی و… در حال ارائه خدمات می باشد. شرکت بیمه کارآفرین یکی از شرکت هایی است که در چند سال گذشته دارای سطح توانگری یک بوده و بهترین خدمات بیمه ای را به بیمه گذاران خود ارائه داده است.


وضعیت بازار و فروش بیمه کارآفرین

بیمه کارآفرین در حال حاضر دارای 55 شعبه فعال  و 1.996 نماینده فعال جنرال و عمر در سراسر کشور می باشد. اگر بخواهیم نگاه کلی نسبت به عملکرد بیمه کارآفرین در دو سال 96 و 97 داشته باشیم، می توانیم از گزارش سالانه بیمه مرکزی کمک بگیریم. بر اساس جدول زیر تعداد بیمه نامه های صادر شده در بیمه کارآفرین طی دو سال گذشته در همه رشته های بیمه ای قابل مشاهده می باشد و همانطور که می بینید این شرکت در رشته بیمه ثالث بیشترین تعداد بیمه نامه صادره را نسبت به سایر رشته های بیمه ای دارد. بعد از بیمه ثالث رشته بیمه ای آتش سوزی و بیمه بدنه و بیمه های زندگی پرتعداد ترین بیمه نامه را در این شرکت بیمه دارند.

بیمه کارآفرین - وضعیت بازار و فروش


شاخه های بیمه ای فعال

بیمه عمر کارآفرین

شرکت بیمه کارآفرین یکی از برترین و موفق ترین شرکت های بیمه ای در انجام انواع بیمه نامه های عمر می باشد. بیمه عمر کارآفرین با ارائه طرح اندوخته دار امید کارآفرین تحولی جدید در بیمه های عمر انجام داد و پوشش های عالی را با این بیمه نامه وارد بیمه نامه های عمر کرد. تعداد بیماری های بالاتر و میزان سقف پوشش های ارزنده که این بیمه نامه به بیمه گذاران خود ارائه می دهد از برترین ویژگی های این بیمه نامه می باشد.

بیمه ثالث کارآفرین

بیمه ثالث کارآفرین پر تعداد ترین بیمه نامه در بین رشته های بیمه ای در شرکت بیمه کارآفرین می باشد . این بیمه نامه تمامی خسارات مالی و جانی که به اشخاص ثالث (یعنی تمام کسانی که در اثر حادثه دچار خسارت مالی یا جانی شده باشند به جز راننده مقصر حادثه)  وارد شود را تحت پوشش قرار میدهد.

بیمه بدنه کارآفرین

بیمه نامه بدنه در شرکت بیمه کارآفرین یکی از 3 رشته بیمه ای پرتعداد می باشد که بیمه گذاران پرتعدادی رو دارد. شرکت بیمه کارآفرین یکی از بهترین شرکت ها در پرداخت خسارت بیمه بدنه می باشد . بیمه بدنه کارآفرین با پوشش های اصلی (تصادف، آتش سوزی، صاعقه، انفجار و سرقت کلی) و پوشش های اضافی (سرقت در جای قطعات، ایاب و ذهاب، شکست شیشه، نوسانات قیمت، بلایای طبیعی، حذف فرانشیزو …) خسارات احتمالی که ممکن است برای خودروی شما اتفاق بیافتد و مقصر حادثه خود شما باشید و یا حتی مقصر حادثه شناسایی نشده باشد را جبران می نماید.

بیمه درمان تکمیلی کارآفرین

شرکت بیمه کارآفرین بیمه های تکمیلی را به صورت بیمه های درمان تکمیلی خانواده و بیمه های تکمیلی گروهی را ارائه می کند.

بیمه مسافرتی کارآفرین

بیمه مسافرتی پوشش‌های مختلفی را برای حوادث و اتفاقات و بیماری‌هایی که ممکن است در زمان سفر خارج از کشور برای فرد مسافر اتفاق افتد را تحت پوشش قرار می‌دهد. در صورت بروز حادثه بیمه شده باید به دفاتر این شرکت‌ها مراجعه کرده و پس از اعلام خسارت و تأیید آن، برای دریافت خسارت اقدام کند. خسارت در محل به صورت ارز پرداخت می‌شود.

بیمه آتش سوزی  کارآفرین

بیمه آتش سوزی کارآفرین با ارائه پوشش های کامل خسارت هایی را که ممکن است در اثر آتش سوزی ، سرقت و  بلایای طیبعی و سایر خطرات تحت پوشش این بیمه نامه  به اموال و سرمایه و ساختمان بیمه گذارن در محل زندگی شان و یا مغازه و مراکز تجاری و ادرای و یا واحد های صنعتی و غیر صنعتی وارد شود را تحت پوشش خود قرار می دهد.

بیمه باربری کارآفرین

شرکت بیمه  کارآفرین یکی از شرکت های ارائه دهنده پوشش بیمه باربری به صورت انواع بیمه باربری از جمله بیمه های باربری وارداتی، بیمه های باربری صادراتی، بیمه های باربری ترانزیت، بیمه های باربری داخلی می باشد.

بیمه مسئولیت کارآفرین

بیمه کارآفرین تقریبا در تمامی زیر شاخه های بیمه مسئولیت در حال فعالیت می باشد و هر بیمه گذار با توجه به نوع فعالیت خود ردر هر رشته می تواند از انواع پوشش های بیمه نامه های مسئولیت  کارآفرین استفاده کند. انواع بیمه مسئولیت دانا عبارت است از:

  • بيمه مسئوليت مدنی كارفرما در قبال كاركنان
  • بيمه مسئوليت مدني سازندگان ابنیه در قبال اشخاص ثالث  (ویژه عمليات ساختماني)
  • بيمه مسئوليت مدني حرفه اي پزشكان و پيراپزشكان
  • بيمه مسئوليت مدني شركت هاي مسافرتي
  • بيمه مسئوليت مدنی مديران مجموعه های ورزشي
  • بيمه نامه مسئوليت مدني دارندگان و نگهدارندگان آسانسور در مقابل استفاده كنندگان از آن
  • بیمه مسئولیت شرکتـهای گـاز و توزیع  نیروی برق در قبال اشخاص ثالث و مشترکین
  • بیمه مسئولیت حرفه ای مهندسین طراح، محاسب، مجری و ناظر ساختمانی
  • بیمه مسئولیت مدنی جامع شهرداری
  • بیمه مسئولیت مدنی مدیران هتل و مهمانپذیرها

بیمه مهندسی کارآفرین

بیمه  مهندسی کارآفرین درچند نوع بیمه نامه از قبیل (بیمه تمام خطر پیمانکاران، بیمه تمام خطر نصب، بیمه ماشین آلات و تجهیزات پیمانکاران، بیمه شکست ماشین آلات، بیمه تجهیزات الکترونیکی، بیمه ریسک های تکمیل شده ساختمانی و … ) به بیمه گذاران این بیمه نامه با توجه نوع فعالیتشان ارائه می شود.


مراکز پرداخت خسارت بیمه کارآفرین در تهران

مراکز پرداخت خسارت بیمه کارآفرین


شعب بیمه کارآفرین در تهران

تهران مرکز

کد مرکز: 1

مسئول مرکز: آقای مجید ارستن

آدرس: میدان آرژانتین، خیابان بخارست (احمدقصیر)، کوچه 17 (شفق)، پلاک 9کد پستی: 1513847316

تلفن: 88704985 ، 88719605  نمابر: 88713988

پست الکترونیک:markaz@karafarin-insurance.ir

بیمه کارآفرین تهران شرق

کد مرکز: 41

مسئول مرکز: آقای سعید اسدی قراگوز

آدرس: اتوبان شهید باقری، شمال به جنوب بعد از پل همت (زین الدینی)، خیابان شهید ظفر قندی، بلوار طباطبائی نسب، کوچه صمدیان (220 غربی)، پلاک 1کد پستی: 1686866481

تلفن: 77363652 ، 77363600 ، 77053453  نمابر: 77363620

پست الکترونیک: shargh@karafarin-insurance.ir

بیمه کارآفرین شعبه غرب

کد مرکز: 40

مسئول مرکز: خانم سعیده رحیمی آدرس: تهران -دهکده المپیک-چهارراه زیبا دشت-سمت راست-جنب بانک پاسارگاد-پلاک 29 کد پستی: 1489653165

تلفن: 44743571،44743950،44743564،44743573،44743561 نمابر: 44743957

پست الکترونیک: gharb@karafarin-insurance.ir


استعلام بیمه کارآفرین

کارآفرین یکی از شرکت های برتر در ارائه خدمات آنلاین و الکترونیک می باشد که بیمه گذاران می توانند پرداخت حق بیمه نامه های خود را به صورت آنلاین پرداخت نمایند و از خدمات الکترونیک این شرکت بیمه استفاده نمایند. البته از طریق سامانه بیمه تایم می توانید درخواست خرید انواع بیمه کارآفرین را ثبت و این بیمه نامه ها را خریداری نمایید.