بیمه آسماری

بیمه آسماری

سال تاسیس 

1391

تعداد شعب

6

سهم بازار

0.07 %

رتبه رضایت‌مندی

یک

پرفروش ترین بیمه ها

بیمه درمان تکمیلی

تاریخچه بیمه آسماری

شرکت بیمه آسماری به استناد قانون چگونگی اداره مناطق آزاد، تجاری، صنعتی جمهوری اسلامی ایران و تصویب مقررات تاسیس و فعالیت موسسات بیمه در مناطق آزاد اداری صنعتی جمهوری اسلامی ایران و با مجوز بیمه مرکزی در سال 1391 در منطقه آزاد کیش در رشته‌های بیمه نامه‌های اموال و اشخاص شروع به فعالیت کرده است. شرکت بیمه آسماری در چند سال اخیر توانسته سطح توانگری یک را در گزارش سالانه بیمه مرکزی داشته باشد. در ادامه به بررسی کلی این شرکت بیمه می‌پردازیم.


وضعیت بازار و فروش بیمه  آسماري

بیمه  آسماری در حال حاضر دارای 6  شعبه  فعال و 12 واحد شبکه فروش در سراسر کشور می‌باشد. بر اساس سالنامه بيمه مرکزي در دو سال گذشته (سال 1397 و  1396) بيشتر خدمات شرکت بیمه آسماري در زمينه بيمه نامه‌هاي درمان تکميلي مي‌باشد و بيشترين بیمه نامه  صادر شده در اين شرکت نيز مربوط به بيمه نامه تکميلي آسماري مي‌باشد.

سهم بازار بیمه آسماری


شاخه های بیمه ای فعال در شرکت بیمه آسماری

بيمه تکميلي آسماري

براي استفاده بيشتر از خدمات شرکت کمک رسان ايران،‌ بيمه آسماري در ارائه خدمات بيمه‌نامه‌هاي تکميلي با همکاري شبکه خدماتي شرکت کمک‌رسان ايران در حال ارائه خدمات بیمه‌ای می‌باشد. بيمه تکميلی آسماري به صورت خانوادگي و ‌گروهي ارائه مي‌شود.  از جمله مزایای بیمه تکمیلی شرکت آسماري می‌توان به این مورد اشاره کرد که آسماری از جمله شرکت‌هاي بیمه ای مي‌باشد که بيمه درمان تکميلي گروهي زير 50 نفر را ارائه مي‌نمايد.

بيمه عمر و سرمايه گذاري آسماري

از ديگر شاخه‌هاي بيمه‌اي که در شرکت بيمه آسماري ارائه مي‌شود، بيمه عمر و سرمايه گذاري آسماري مي‌باشد، اين بيمه نامه پوشش‌هاي بيمه‌اي را در کنار سرمايه گذاري به بيمه گذاران خود ارائه مي‌نمايد.

بيمه مسافرتي آسماري

بيمه مسافرتي آسماري پوشش‌هايي را براي خسارت  سفرهاي خارج از کشور ارائه مي‌کند و اگر شما در سفر خارج از کشور هزينه‌اي براي شما اتفاق بيافتد با اين بيمه نامه جبران مي‌شود. از جمله هزینه‌های مربوط به دندانپزشکی، هزینه بستری و درمان، هزینه‌های مربوط به تاخیر بار و… .

بيمه اتومبيل آسماري

خسارت‌هايي که براي اتومبيل شما و يا از طرف خودروي شما به ساير افراد وارد شود با بيمه نامه اتومبيل آسماري (بیمه ثالث آسماری و بیمه بدنه آسماری) قابل پرداخت مي‌باشد.

بيمه مسئوليت آسماري

اين بيمه نامه قصور و غفلت کارفرما و سایر افراد به عنوان بیمه گذار را در برابر خسارات مالی و جانی که ممکن است به افراد ثالث وارد شود با این بیمه نامه قابل پرداخت می‌باشد.

بیمه آتش سوزی آسماری

این بیمه نامه خسارت‌هایی که ممکن است به علت آتش سوزی به ساختمان و اموال اماکن با کاربری‌های مختلف از قبیل مسکونی، تجاری، اداری و یا حتی صنعتی و ..  مختلف وارد شود را جبران می‌نماید.

بیمه کشتی آسماری

بیمه‌های دریایی، از نخستین رشته‌های بیمه‌ای است که شرکت بیمه آسماری، با بهره‌گیری از متخصصین بیمه‌ای و دریایی اقدام به ارائه خدمات در این حوزه نموده است.

بیمه باربری آسماری

ارائه پوشش برای انواع بارهای داخلی و وارداتی و صادراتی از جمله مواردی می‌باشد که توسط بیمه نامه باربری آسماری ارائه می‌شود.


آدرس دفاتر بیمه آسماری

شعب شرکت بیمه آسماری در 6 شهر سراسر کشور فعال بوده و از طریق این شعب خدمات بیمه تکمیلی را ارائه می نماید. آدرس شعب بیمه آسماری به ترتیب زیر می باشد:

  • شعبه تهران بیمه آسماری: خیابان گاندی جنوبی، خیابان ۱۱ (شهاب)، پلاک ۱۹
  • شعبه منطقه آزاد کیش آسماری: کیش-خ سنایی-مجتمع بانکها-ساختمان امین-بالای بانک گردشگری-طبقه اول -واحد 2
  • شعبه قشم آسماری: جزیره قشم- بلوار امام قلی خان-سایت نخل زرین- واحد 34
  • شعبه اروند آسماری: خرمشهر-کوی آریا-نبش خیابان هرمز-پلاک 33
  • شعبه ارس آسماری: جلفا-میدان عاشورا-خ شمس تبریزی-روبروی اداره پست
  • شعبه بوشهر آسماری: بوشهر- بلوار طالقانی- بین سه راهی گمرک و چهارراه شیلات- جنب ساختمان دنا- ساختمان ولیعصر- طبقه 2- واحد 3

استعلام بیمه تکمیلی آسماری

برای استعلام بیمه تکمیلی آسماری، می‌توانید درخواست خریدتان را  در سامانه بیمه تایم ثبت نموده و به کمک مشاوره کارشناسان بیمه تایم، بهترین بیمه تکمیلی را خریداری نمایید. میزان حق بیمه و پوشش‌های مورد نظر  شما بر اساس توافق بیمه گذار و شرکت بیمه و تعداد نفرات بیمه شده با بهترین نرخ و شرایط به شما ارائه می‌شود. مزیت خرید بیمه تکمیلی از بیمه تایم، علاوه بر دریافت مقایسه و مشاوره قبل از خرید،در زمان خسارت نیز  تا پرداخت خسارت همراه شما می‌باشد.


اپلیکیشن بیمه آسماری

شرکت بیمه آسماری برای ارائه خدمات بهتر و راحتر برای مشتریان خود، اپلیکیشن بیمه آسماری را طراحی و ارائه کرده که می توانید به کمک این برنامه استعلام انواع بمیه نامه های این شرکت را انجام دهید.


خرید بیمه آسماری

جهت خرید هر یک از انواع بیمه نامه آسماری می توانید درخواست خریدتان را در سامانه بیمه تایم ثبت نموده و هر نوع رشته بیمه ای را به صورت آنلاین از بیمه تایم خریداری نمایید. مشاوره قبل از خرید و مقایسه شرکت های بیمه  و همراهی تا پایان خسارت از برتری های خرید بیمه از بیمه تایم می باشد.

جزییات بیمه های بیمه رازی

بیمه تکمیلی آسماری

بیمه مسافرتی آسماری

بیمه اتومبیل آسماری

بیمه باربری آسماری

بیمه عمر آسماری

بیمه مسئولیت آسماری

بیمه آتش سوزی آسماری