در حال بارگزاری ...

داریان مارکت؛ تازه، محلی و خوش‌طعم

بهترین‌های هرفصل را در داریان مارکت انتخاب می‌کنید.

میوه‌ها را تازه‌ی تازه بخرید.

چرا خونه‌ها به داریان مارکت نیاز دارن؟

ما فکر کردیم که میوه و صیفی‌جات باید تازه‌تازه به دست شما برسن تا طعم واقعی‌شون رو بچشین و طراوت رنگ‌‌هاشون رو اون‌طور که واقعا هست ببینین، به همین دلیل گفتیم چرا کاری نکنیم که داستان رسیدن میوه‌ها به شما کوتاه‌تر و سلامت‌تر باشه؟

این‌جا بود که داریان مارکت متولد شد؛ جایی برای عرضه‌ی آن‌لاین میوه‌ها و صیفی‌جاتی که مستقیم از باغ‌ها و مزرعه‌های سراسر ایران تهیه شده‌ان.

صیفی‌جات مطمئن

صیفی‌جات داریان مارکت از گلخونه‌های اطراف تهران و در محیط کنترل‌شده و کاملا بهداشتی تهیه می‌شن. مزیت گلخونه‌ها اینه که شما دیگه نگرانی‌ای از بابت شیوه‌ی آبیاری و نوع آبی که بهشون داده می‌شه، ندارین و اطمینان دارین که با آب سالم آبیاری می‌شن و ارگانیک یا نیمه‌ارگانیک هستن.

بسته‌بندی کاربردی

بسته‌بندی میوه‌ها و صیفی‌جات داریان مارکت اونها رو سالم و تازه نگه می‌داره تا وقتی به دست‌تون برسونیم.

قیمت‌های واقعی

شما میوه‌ها و صیفی‌جات داریان مارکت رو با قیمت واقعی‌شون می‌خرین؛ به این دلیل که واسطه‌ای حضور نداره که افزایش قیمت رو به دنبال داشته باشه. این‌جا قیمت‌ها با توجه به کیفیت و تازگی محصول منصفانه‌ان.

دل‌مشغولی شما دغدغه‌ی ماست

سرشلوغی آدم‌ها باعث می‌شه کارهایی براشون سخت بشه و نتونن اونها رو سروقت یا منظم انجام بدن. مثلا ممکنه وقتی از سرکار برمی‌گردن به خودشون بگن حالا امروز که خسته‌ام میوه نمی‌خرم. این‌طوری برنامه‌ریزی‌هاشون به هم می‌خوره و زندگی از اون حال سبُکی که باید داشته باشه دور می‌شه. آدم‌ها اسیر سرعت می‌شن و چیزهای کوچیک اما مهم زندگی‌شون کم‌رنگ می‌شه. ما نمی‌خوایم شما دغدغه‌ی چی بخرم و چه‌طور بخرم رو برای میوه و صیفی‌جات داشته باشین. برامون مهمه که میوه و صیفی‌جات‌تون رو طبق برنامه‌تون تهیه کنین و از تازگی‌شون اطمینان داشته باشین. ما خستگی، کار زیاد و شلوغی برنامه‌هاتون رو می‌فهمیم. برای همینه که می‌خوایم دغدغه‌هاتون رو با داریان مارکت کم‌ کنیم. ما حواس‌مون به شماس.

دسته بندی ها
اعطای تسهیلات ویژه کسب و کار ها
کالای دیجیتال
لپ تاپ و لولزم جانبی
لپ تاپ
میوه
سبزیجات
لوازم خانگی
سیفیجات